سوئیت ارزان در همدان

سوئیت ارزان در همدان

Hamedan, Hamadan Province, Iran

اجاره روزانه

170هزار تومان

  • سوئیت ارزان در همدان (1)
  • سوئیت ارزان در همدان (2)
  • سوئیت ارزان در همدان (3)
  • سوئیت ارزان در همدان (4)
  • سوئیت ارزان در همدان (5)
  • سوئیت ارزان در همدان (7)
  • سوئیت ارزان در همدان (10)
  • سوئیت ارزان در همدان

كد ملك :

 5911

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

تعداد اتاق خواب

1

تعداد حمام

1

پاركينگ

1

متراژ

75

شرح

سوئیت ارزان در همدان

سوییت اجاره ای ارزان در همدان- سوئیت ارزان در همدان

تیم همدان سوئیت مفتخر است در راستای فراهم کردن خدمات اسکان به شما هم میهنان عزیز فعالیت می کند. شما می توانید با رزرو سوئیت ارزان در همدان هزینه سفر خود را کاهش دهید. برای اسکان در شهر همدان روشهای بسیاری وجود دارد. ولی اجاره سوئیت هایی که متناسب با نیاز های مسافر وجود دارد شاید بهترین روش باشد. زیرا علاوه بر صرف هزینه اندک رفاه بیشتری به دست می آید.

سوییت اجاره ای ارزان در همدان- سوئیت ارزان در همدان

مشخصات سوئیت

سوئیت مورد نظر در نزدیکی میدان باباطاهر در محله باغ ایرانی قرار دارد.محله باغ ایرانی با دسترسی بالا به مکان های تاریخی و مرکز شهر و همچنین دارا بودن فضای آرامبخش برای استراحت پیشنهاد ما به شما مسافران عزیز است. این سوئیت در یک مجتمع دارای آسانسور و پارکینگ قرار دارد. متراژ سوئیت هفتادو پنج متر میباشد. این واحد آپارتمانی دارای یک اتاق خواب و پذیرایی است . در اتاق خواب یک تخت دونفره قرار دارد. و پذیرایی دارای مبلمان پنج نفره می باشد. سرویس آشپزخانه کامل و شکل آن به صورت جزیره ای می باشد. گرمایش سوئیت به صورت پکیج و سرمایش آن در ایام گرم تابستان به صورت کولر آبی می باشد. این سوئیت برای خانواده های با جمعیت چهار نفر بسیار ایده ال می باشد. با توجه به امکانات سوئیت و قیمت آن ما این سوئیت را به شما پیشنهاد می دهیم.

قیمت سوئیت

حداقل قیمت این سوئیت در ایام اول هفته به غیر از روزهای تعطیل صدو شصت هزارتومان و در ایام اخر هفته صدو نود هزار تومان و در ایام اوج مسافرت تا دویست و نود هزار تومان می باشد.

سوییت اجاره ای ارزان در همدان- سوئیت ارزان در همدان

معرفی جاذبه های استان همدان

سراب گاماسیاب

نهاوند شهری در غرب ایران و در جنوب غربی شهر همدان در دامنه های رشته کوه بند زاگرس قرار داشته و مرکز شهرستان نهاوند است. این شهرستان به واسطه ی موقعیت جغرافیای دارای مناظر طبیعی و چشم انداز های زیبا می باشد . نهاوند که به شهر سراب ها معروف است یکی از قدیمی ترین و کهن ترین شهرهای ایران می باشد که دارای جاذبه های گردشگری وتفریحی فراوان است.

یکی از زیباترین سراب های شهرستان نهاوند سراب گاماسیاب میباشد.گاماسیاب به معنای آبی است که ماهی بزرگ دارد. این سراب در بیست کیلومتری جنوب نهاوند قرار دارد.و از یخچال های طبیعی دره های شمالی رشته کوه های گرین منشا میگیرد. سراب گاماسیاب به دلیل جوشش سرشار آب شباهت زیادی به یک رود دارد. این سراب در مسیر عبور خود روستاها و باغ های بسیاری را سیراب میکند. و نیز از چندین شهر میگذرد و منشا چندین رودخانه ی بزرگ می باشد.

این رودخانه در مسیر عبور خود در کرمانشاه قره سو در لرستان سیمره در و در استان خوزستان کرخه نامیده می شود و درنهایت به خلیج فارس میریزد.ازنعمت وجود آب فراوان ، اطراف چشمه های گاماسیاب جنگل کاری شده و از پوشش گیاهی بلوط و فضای سبز زیبایی برخوردار است.این منطقه به عنوان منطقه ی نمونه ی گردشگری انتخاب شده و به دلیل استقبال فراوان گردشگران اهمیت به سزایی دارد.

از دیگر جاذبه های گردگشگری این منطقه میتوان به حیوانات و پرندگان زیبا اشاره کرد. در مسیر رودخانه حوضچه های پرورش ماهی و نیروگاه تولید برق آبی احداث شده است.برای تفریح در یک روز عالی و داشتن خاطره ای خوش در کنار خانواده ما این مکان دیدنی را به شما پیشنهاد می کنیم.

Summary
Review Date
Reviewed Item
سوئیت ارزان در همدان
Author Rating
51star1star1star1star1star
0/5 (0 دیدگاه)

یادداشت

ملک روی نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *